Forum analityki CMUJ:
www.analityka.fora.pl
Akademikowy sklepik internetowy:
www.clari.pl
Strona Główna Forum Farmacja CMUJ - Kraków
Studenckie forum Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UJ w Krakowie

ForumForum FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Tablica ogłoszeńTablica ogłoszeń Szukaj ogłoszeńSzukaj ogłoszeń

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 88forgetmenot88
2010-09-30, 00:48
Patofizjologia
Autor Wiadomość
radagast 
Morphinum

Items
Wysłany: 2010-06-17, 21:09   Patofizjologia

Przypominam, że osoby nie mające zaliczenia z fizjologii SĄ DOPUSZCZONE do egzaminu z patofizjologii :) .

Tiziphone 
Phentanylum
Kicia

Items
Wysłany: 2010-07-16, 13:16   

nie wiem czy już ktos zamieścił tę informację...a mianowicie
tu cytuję :
uprzejmie informuję, że kolokwium zaliczeniowe z patofizjologi odbędzie się dla studentów
Wydziału Farmaceutycznego 26.08.10 (czwartek) i 27.08.10(piatek)
Zaliczenie jest w formie ustnej i dla wszystkich wydziałów będzie rozpoczynać się o godz. 9.00. Studenci będą proszeni wg. alfabetu co 15 min
:-|

(wydział lekarski i lek. dent. zaczynają od poniedziałku)

dominika585 
Ibuprophenum

Items
Wysłany: 2010-08-10, 14:47   

wie ktoś może coś więcej na temat formy ustnej zaliczenia z patofizjologii?? i jaki asystent w jaki dzień pyta?? :lol:

Zuzia 
Morphinum

Items
Wysłany: 2010-08-16, 23:14   

Nie wiem czy ktoś poza mną to zauważył, ale egzamin z pato jest tego samego dnia co z fizjo. Ponieważ fizjo jest nieruszalne, trzeba przenieść pato.
Stąd moje pytanie, czy mógłby być to 14.09?

Spirit 
Tramadolum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 09:56   

Egzamin z fizjologii jest 10 września -> http://img808.imageshack.us/i/iitermin.jpg/

makja 
Ketaminum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 10:49   

Zuzia napisał/a:
Stąd moje pytanie, czy mógłby być to 14.09?

Jeśli chodzi o mnie, to wrednie i kategorycznie odmawiam.
Mnie już tutaj 14 września nie będzie, więc jak można się spodziewać, egzaminu w żaden nie-wymagający-teleportacji sposób nie napiszę.
Możecie go przenosić na termin wcześniejszy. W końcu kto ma egzamin z pato, to raczej dwa dni przed nie wyjedzie na wakacje.
Ostatnio zmieniony przez makja 2010-08-17, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  

nana888 
Vitex Agnus Castus :)

Items
Wysłany: 2010-08-17, 12:37   

Też jestem za przeniesieniem pato. I najlepiej byłoby po fizjo chociaż z 2 dni....

Zuzia 
Morphinum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 13:38   

To niech będzie tego samego dnia byle nie o 10 jak fizjo, tylko powiedzmy o 15. Żeby osoby które muszą zdawać oba egzaminy nie musiały potem prosić o przywrócenie terminu u dziekana.

nana888 
Vitex Agnus Castus :)

Items
Wysłany: 2010-08-17, 14:53   

To chociaż dzień później....bez sensu pisać 2 egzaminy w jeden dzień

Zuzia 
Morphinum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 15:10   

Dzień później jest sobota, w poniedziałek 13.09 jest podobno farmakokinetyka, więc najbliżej jest 14, na co jak widać nie ma pozwolenia.
Żeby mieć później niż fizjo (na czym też mi zależy) jedyną opcją jest nie przesuwać egzaminu i pisać go później po prośbie o przywrócenie terminu u dziekana.

Tiziphone 
Phentanylum
Kicia

Items
Wysłany: 2010-08-17, 16:54   

piszmy wcześniej :-> przed 10 :-P każdy przeglądał kalendarz i wie kiedy są egzaminy(7-9nie ma nic)- czy wy na prawdę chcecie mieć sesje przez cały wrzesień?

Zuzia 
Morphinum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 16:58   

Jak ktoś ma jeden egzamin to wcześniej czy później nie robi mu różnicy, jak się ma nieco trudniejszą sytuację to jest już problem... A nie mam ochoty płacić 1200zł za powtarzanie pato. Ale kogo to obchodzi;/

MisiuPysiu 
Hiper-Panaceum
Starosta na uchodźstwie

Items
Wysłany: 2010-08-17, 18:07   

Zuzia napisał/a:
Jak ktoś ma jeden egzamin to wcześniej czy później nie robi mu różnicy, jak się ma nieco trudniejszą sytuację to jest już problem... A nie mam ochoty płacić 1200zł za powtarzanie pato. Ale kogo to obchodzi;/

farmacja to kierunek egoistów, nie zapominaj o tym ;-)

makja 
Ketaminum

Items
Wysłany: 2010-08-17, 21:06   

Cytat:

MisiuPysiu napisał/a:
farmacja to kierunek egoistów, nie zapominaj o tym ;-)

Fakt, że poprawka z pato będzie 10 września, i tego samego też dnia będzie fizjo było powszechnie wiadome już w czerwcu, o ile nie wcześniej.
Mogliście się brać za przekładanie 2 miesiące temu, a nie w momencie, kiedy do egzaminu zostały 3 tygodnie, a ludzie mają plany na wakacje.

Więc proszę mi tu z egoizmem nie wyskakiwać, bo to raczej nagłe obudzenie się z hibernacji ludzi, którzy zdają i jedno i drugie i nagle, och, nie pasuje.

Kid88 
Panaceum
TIFOSO

Items
Wysłany: 2010-08-17, 21:52   

makja napisał/a:
Mogliście się brać za przekładanie 2 miesiące temu, a nie w momencie, kiedy do egzaminu zostały 3 tygodnie, a ludzie mają plany na wakacje.

Znalazłem na mailu mojej grupy wiadomość z 10.07. wysłaną do starostów grup o problemie z drugim terminem z pato.
15.07. pojawiła się informacja, żeby wszystkie wnioski kierować do Zuzi, co nie zmienia faktu że na forum sprawa została poruszona dopiero teraz. Może gdyby wątek został rozpoczęty na początku wakacji to by była teraz inna sytuacja, ale gdybać to sobie można zawsze.

makja napisał/a:
Więc proszę mi tu z egoizmem nie wyskakiwać, bo to raczej nagłe obudzenie się z hibernacji ludzi, którzy zdają i jedno i drugie i nagle, och, nie pasuje.

Ja na wszystkie takie sytuacje mam określenie nawiązujące do cytatu Siary ("Siara. I wszystko jasne"): Farmacja. I wszystko jasne. :mrgreen:

Forza ITALIA
Forza FERRARI
Forza JUVENTUS

Odpowiedz do tematu